NB-180

Konsantre, Tıkanık Boru Açma Ürünü

Evler, oteller, yemek fabrikalari, kanalizasyon menhollerinde kullanılabilir. Özellikle banyo tuvaletler ve mutfaklarda tüm boruların yag, gres, sabun artıklan, saç, yemek artıklan gibi organik birikintiler yüzünden tıkanmış boruları hızla açar. Duman çıkarmaz. Patlayıcı ve yanıcı degildir. Ekonomik ve hızlı etkilidir.

Kullanım Talimatı

Tıkalı boruda kalmış su varsa boşaltın.Boru çapına göre 1-3 litre urun dokun. Ürünün iki katı sıcak su dökün. On dakika bekleyin. Eğer gerekli ise pompa kullanın.Geniş zemin drenleri için işlemi tekrarlamak gerekebilir.

Konsantre, Tıkanık Boru Açma Ürünü

NH-5000

Süper Konsantre Dezenfektanlı Bulaşık Yıkama Ürünü

Bütün mutfak eşyalan, cam porselen, metal malzemeler ve su ile temasında sakınca olmayan tüm yüzeylerde güvenle kulanılabilir. Güçlü formüIü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştırır. Ellere karşı yumuşak etkilidir, cildi korur.1 Birim NH-5000 4 birim su ile seyreltilerek kullanılabilir. Bol köpüklüdür, ovma gerektirmeden temizler ve yıkama süresini kısaltir. Kolay durulanır leke ve iz bırakmaz. Yüksek konsantre formüIü sayesinde çok ekonomiktir. Biyolojik olarak parçalanabilen NH-5000 fosfat içermez. Çevre dostudur. Sert sularda dahi çok etkilidir.

Kullanım Miktarı

Her 4 birim su için 1 birim NH-5000 karıştırılıp, 800 LT su için 1 litre kullanılır.

Süper Konsantre Dezenfektanlı Bulaşık Yıkama Ürünü

NHM-3500

Endüstriyel Makineler İçin Konsantre Bulaşık Yıkama Ürünü

Bütün mutfak eşyaları, cam, porselen, metal mutfak ekipmanlannm otomatik makinelerde yıkanması için tasarlanmıştır. Güçlü formülü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştır. Köpüğü ayarlıdır. Kolay durulanır leke ve iz bırakmaz. Süper konsantre oldugu için ekonomiktir. Biyolojik olarak parçalanabilen NHM-3500 fosfat içermez. Çevre dostudur. Sert sularda dahi çok etkilidir.

Kullanım Miktarı

NHM-3500 dozaj pompası ile kullanılması tavsiye olunur.Elle kumandalı makinelerde 180 ml. Başlangıç dozu olarak ilave edilir. 8 kasa yıkamadan sonra 180 ml. daha eklenmelidir.

Endüstriyel Makineler İçin Konsantre Bulaşık Yıkama Ürünü

NHD-10

Eller İçin Alkol Bazlı Dezenfekte Edici Jel

Küf, mantar üremesini önler, çok güçlü dezenfektanlar içerir. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanma Talimatı

Avuca bir kaç ml alınarak, eller ovuşturulmalıdır kıvamlıdır, kullanımı pratiktir, jel yapısı sebebiyle tasarrufludur.Cilde karşı yumuşaktır kurutmaz cilt besleyici ajanlar içerir , ciltteki çatlak ve yıpranmalara karşı koruyucu ve tedavi edici etkisi vardir.Durulama gerektirmez. SUYLA ÇOĞALTlLMAMALIDIR. Tavsiye kullanım miktan 5-10 ml/ el

Eller İçin Alkol Bazlı Dezenfekte Edici Jel

NHD-20

Dezenfektanlı El ve Cilt Temizleme Ürünü

Gıda fabrikalarında da, yiyecek hazırlama ve satış ünitelerinde, hastane ve kliniklerde, bürolarda, otellerde el temizliğinde kullanılır. Çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır. Yumuşak etkilidir, cilt koruyucu ve nemlendirici özelliklidir. NHD-20 eldeki yağı, isi kurum ve muhtelif kirleri, bazı boya ve mürekkepleri mükemmel bir biçimde temizler. Mevcut tüm bakterileri öldürür. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdigi koruyucu ve nemlendirici sayesinde cildinizi daima canlı tutar. Uzun süre ellerinizin tekrar kontamine olmasını önler. Ellere bulaşan Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb bakterileri 30 saniyeden daha kısa zamanda yok eder.

Kullanım Alanları

Avucunuza yeterli miktarda NHD-20 alınız.Elinizi suya tutmadan iyice ovuşturarak köpürtünüz daha sonra ellerinizi durulayarak kabarmış olan yağ ve kirin akmasını sağlayınız.Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile karıştırılarak az miktar ile fevkalade etkin temizlik yapar.

Dezenfektanlı El ve Cilt Temizleme Ürünü

NHD-30

Konsantre, Dezenfekte Edici Ürün Sebze ve Meyve Gibi Gıda Maddelerinin Temizliğinde Doğrudan Kullanılabilir.

Gıda üretim ve paketleme bölümlerinde Mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde ve hijyenik koşulların istendiği her alanda kulanılabilir. Suyun kullanılabileceği tüm alanlarda, zemin duvar ve tavanlarda mobilyalarda, ekipman ve donanımda uygulanabilir. Gıda maddelerinin temas ettigi tüm yüzeylerin ve sebze ile meyvelerin temizliğinde ve dezenfekte edilmesinde kullanılır. Kötü koku oluşumunu önler. Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeylerde hijyenik koşullan sağlar. Küf, mantar üremesini önler. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Hasta camaşırları ön yıkama ve dezenfeksiyonunda, camaşır makinalarında kulanılabilir. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanım Alanları

Hijyenik ortam oluşumu için ortalama litreye 1ml 405 yeterli olabilecektir. Yüzeylere püskürtülür veya bez ile uygulanır.Küçük parçalarda daldırma şeklinde kulanılabilir.10 dakika bekletmek yeterlidir. Çıkartılan parçalar kurumaya bırakılır.500 ppm konsantrasyonda; sayılan bakterileri öldürme süresi 2,5 -12 dakika arasındadır.

Konsantre, Dezenfekte Edici Ürün

NHD-35

Konsantre, Dezenfekte Edici ve Temizlik Ürünü

Suyun kullanılabileceği tüm alanlarda, zemin duvar ve tavanlarda mobilyalarda, ekipman ve donanımda uygulanabilir. Mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde kullanılır. Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeylerin temizliğinde ve dezenfekte edilmesinde kullanılır. Kötü koku oluşumunu önler. Gıda maddelerinin temas ettigi tüm yüzeylerde hijyenik koşulları sağlar. Protein ve yağları çok iyi temizler. Köpük oluşturur, kirlere iyi nüfuz eder. Küf, mantar üremesini önler. Hasta çamaşırlarının ön yıkama ve dezenfeksiyonunda, çamaşır makinelerinde kulanılabilir. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanma Talimatı

Durulama gerektirmeyen hijyenik koşullarda 1:300, Gıda ünitelerinin hijyenik hale getirilmesinde 1:200, Hafif üniteler için ön yıkama işlemlerinde 1:100, Ağır kirler iiçin ön yıkama, dezenfekte etme, küf kontrolunde 1:50, Ağır yağlı kirlerin temizliğinde ve dezenfekte işleminde 1:30 oranında sulandırılır. Yüzeylere püskurtüIür veya bez ile uygulanır. Durulama gerekmez. Küçük parçalarda daldırma şeklinde kulanılabilir. 10 dakika bekletmek yeterlidir. Çıkartılan parçalar kurumaya bırakılır.

Konsantre, Dezenfekte Edici ve Temizlik Ürünü

NHN-100

Konsantre, Doğal Temizlik Ürünü

Suyun zarar vermediği tüm yüzeylerde kullanabilen doğal genel yüzey temizleyicisi. Gıda veya tüm sektörlerdeki yapışkan izi, macun, vaks, mum, yağ, katran ve tüm kirlilikleri çözer. Özellikle ağir kirliliklerin temizlenmesi, dezenfekte edilmesi ve katı kokunun oluşumunun engellenmesi özelliğiyle diğer temizleyicilerden farklılık gösterir. Turunçgillerden elde edilmiştir. Püskürtme, silme, temizleme, makineleri firçalama metodları gibi uygun olan her metodla kullanılır. Dezenfektan etkilidir.

Kullanım Alanları

Suyun temasında sakınca olmayan tüm alanlarda, zemin, duvar ve tavanlarda, mobilyalarda, ekipman ve donanımda uygulanabilir. Mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde, çöp bidon ve kamyonlarının temizliğinde ve katı kokuların giderilmesinde kullanılır.

Konsantre, Doğal Temizlik Ürünü

NHS-4000

Endüstriyel Makineler için Konsantre Bulaşık Durulama ve Parlatma Ürünü

NHS-4000 Bütün mutfak eşyaları, cam, porselen, metal mutfak ekipmanlarmm otomatik makinelerde durulanması ve parlatması için tasarlanmıştır. Süper konsantre oldugu için ekonomiktir. Lekesiz berraklık sağlar. Yıkama işleminden sonra elde parlatmaya gerek bırakmaz. Gümüşlerin parlak olmasını sağlar. Deterjan artıklarını giderir. Sert sularda dahi çok etkilidir. Sert suyun oluşturacağı kireç artıklarını yok eder. Dezenfekte eder. Biyolojik olarak parçalanabilir çevre dostudur.

Kullanım Miktarı

NHS-400 dozaj pompası ile kullanılması tavsiye olunur. Elle kumandalı makinelerde Her 10 litre durulama suyuna 10 ml ilave edilir. 8 kasa yıkamadan sonra 10 ml. daha eklenmelidir.

Emniyet Bilgileri

Yanmaz, çevreye zararı yoktur. Cilt üzerinde tahriş edicidir. Gaze ve cilde temas halinde bol su ile yıkayınız.

Konsantre Bulaşık Durulama ve Parlatma Ürünü