NH-1020

Konsantre El ve Cilt Temizleme Ürünü

Fabrikalarda, atölyelerde , bürolarda, otellerde el ve vücut temizliğinde kullanılır. Hoş kokulu, Yumuşak etkili, cilt koruyucu ve nemlendirici özelliklidir. Çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır. Lanolinlidir.

Kullanım Alanları

Ağır Yağ ve Kir Temizliği: 1birim NH-1020 1-5 birim su ile karıştırılır. Hafif Kir Temizliği :1 birim NH-1020 7 birim su ile çoğaltılarak kullanılabilir.
Avucunuza yeterli miktarda NH-1020 alınız. Elinizi suya tutmadan iyice ovuşturarak köpürtünüz daha sonra ellerinizi durulayarak kabarmış olan yağ ve kirin akmasını sağlayınız. NH-1020 eldeki yağı, isi kurum ve muhtelif kirleri, bazı boya ve mürekkepleri mükemmel bir biçimde temizler. Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile karıştırılarak az miktar ile fevkalade etkin temizlik yapar. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdiği koruyucu ve nemlendirici sayesinde cildinizi daima canIı tutar.

Konsantre El ve Cilt Temizleme Ürünü

NH-1000

Yüksek Kaliteli El ve Cilt Temizleme Sıvısı

El ve cilt temizliğinde etkili, direkt kullanım sıvısıdır. Nötr etkilidir.

Kullanım Alanları

Avuca bir kaç ml. alarak, eller ovuşturulmalıdır. Cilde karşı yumuşaktır kurutmaz cilt besleyici ajanlar içerir. Tüm alanlarda cilt temizlik sıvısı olarak kullanılır. Formaldehit içermez. Benzer ürünlere göre hiçbir zararlı kimyasal yapısında bulunmaz. PH 5.5 dir.

Yüksek Kaliteli El ve Cilt Temizleme Sıvısı

NH-1010

El, Cilt Temizliği Köpüğü

El Ozerinde mevcut bakterileri yok eder, temiz ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır, yumuşak etkilidir, cilt koruyucu ve nemlendirici özelliklidir. Cildin doğal yag ve nemini almadıgı gibi içerdiği koruyucu ve nemlendirici sayesinde cildinizi daima canlı tutar.

Kullanım Alanları

Gıda fabrikalarında yiyecek hazırlama ve satış ünitelerinde, hastane ve kliniklerde,bürolarda, otellerde el temizliğinde kullanılır.

El, Cilt Temizliği Köpüğü

NH-1100

Konsantre, Dezenfekte Edici Banyo, WC Temizlik Ürünü

Zemin duvar ve tavanlarda, banyo ve WC ekipman ve donanımda uygulanabilir, Okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde kullanılır. Banyo ve tuvaletlerdeki tüm yüzeylerin temizliğinde ve dezenfekte edilmesinde kullanılır. Tuvalet taşlarındaki ürünal lekeleri temizler organik birikintileri kireç artıklarını yosun ve pas lekelerini çıkanr. Sıhhi temizlik aranan tüm yüzeylerde hijyenik koşulları sağlar. Kötü koku oluşumunu önler. Mantar üremesini önler. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Salmonella, Thyposa, Legionella, Staphy-lococus, Pseudomonas, B.subtilis vb. yok eder. Suyun kullanılalabileceği tüm alanlarda belli oranlarda seyreltilerek kullanılır. Kirin yoğunluğuna göre 100 kata kadar sulandırlıarak kullanılır.

Konsantre, Dezenfekte Edici Banyo, WC Temizlik Ürünü

NH-1200

Genel Yüzey Parlatma ve Bakım Ürünü

Ev ve ofis mobilyalari ve bir çok eşyada güvenle kullanılabilir. Ahşap , plastik, çelik, lamine, metal, cam ve birçok yüzeyi temizler ve parlaklık kazandırır. Yüzeylere toz ve benzeri kirlerin yapışmasını geçiktirir. Elektronik eşyalardaki parlak ve cam yüzeylerde mükemmel sonuç verir, ekran yüzeylerde canlılık ve parlaklık kazandırırken toz ve diğer kirlerin yüzeye tutunmasını geciktirir. Su ile karıştırmadan püskürtme ekipmanına konulur, yüzeye uygulanır. Parlaklık için temiz bir bez ile silerek parlaklık elde edilir. Uygulandığı yüzeyin sürtünme direncini en aza indirir bu sebeple yüzeyin kirlenmesini ve toz tutmasmı geciktirir.

Genel Yüzey Parlatma ve Bakım Ürünü

NH-1500

Konsantre, Çok Amaçlı Genel Temizlik Ürünü

NH-1500 hoş kokuludur. Genel temizlik için kullanılan çok sayıda ürünün yaptığı işleri tek başına yapar. Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur. Durulama gerektirmez. Nötr etkilidir. Çok konsantre oldugu için önce su ile seyreltilmelidir. Ağir kirlerin temizliği için, 10 birim su ile seyreltilir. Yağı ve kirli zeminler, örnegin; spor salonlari, süper market zeminleri 5-10 misli su ile seyreltilir.

Kullanma Talimatı

Gunluk duzenli temizliklerde 30- 40 misli su ile seyreltmek mümkündür. Cam yüzeylerin temizligin-de 1000-1500 birim su ile seyreltilmelidir.Püskürterek, bez ile veya süngerle silerek uygulanabilir. Zeminler için paspas kulanılabilir.Cam yüzeyler için, cama püskürtüldükten sonra lastik silgeç kullanmak en iyi sonucu verir.

Kullanım Alanları

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Basınçlı yıkama makinalarında da üstün performansla kulanılabilir. Fayans, seramik, vinil, mermer, mozaik, plastik, deri, ahşap, boyalı yüzeyler, metaller, kumaşlar ve cam yüzeylerin temizliğinde kullanılır.

Konsantre, Çok Amaçlı Genel Temizlik Ürünü

NH-2000

Paslanmaz Çelik Koruyucu, Temizleyici, Parlatıcı

Kir pasak ve teşekkül etmiş diğer arındırıcıı maddeleri çözer. Su ve rutubeti sürekli möleküler film teşekkülü sayesinde uzaklaştırır. Yaş ve kuru yüzeylere tatbik edilebilir. Tüm hareketli parçalar üzerinde yağlayıcı etkisi mevcuttur. Tatbik edilmiş cihazların belirli aralıklarla kontrol edilmesi, dış şartların gerekli kıldığı hallerde yeniden tatbik edilmesi lazımdır. Asla kurumaz, sertleşmez, kırılgan hale gelmez ve çatlamaz. Paslanmaz çelik aksamlarda koruma, parlatma ve kirliliklerin oluşumunu geciktirme etkisine sahiptir. Yanıcıdır.

Kullanım Alanları

Tüm mutfak ve gıda hazırlama ünitelerinde, otellerde, iş merkezlerinde, fabrikalarda ve çelik eşya üreticilerinde metalin korunması, parlatılması için kullanılır.

Paslanmaz Çelik Koruyucu, Temizleyici, Parlatıcı

NH-2500

Dezenfektanlı Koku Giderici Ürün

Ev , otel , fabrika , hastane , Taşıt araçları ve bir çok alanda koku giderici ve dezenfekte edici olarak kokunun oluşumunu sağlayan mikroorganizmalara etki ederken ortama kendi kokusunu vererek hijyenik ortamlar oluşturur. Hoş kokuludur çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır.

Kullanım Şekli

Püskürtücülere direkt yada belli oranlarda sulandırılarak ortama yada kokunun kaynağına püskürtülür. Kullanmadan önce bidonları çalkalanması önerilir.

Dezenfektanlı Koku Giderici Ürün

NH-3000

Konsantre Halı Şampuanı

Hoş kokuludur. Halıya derinlemesine işler. Mükemmel temizlik sağar yün, naylon,akrilik ve diğer halı elyafına zarar vermez. Parlaklık kazandırır. Ekonomiktir ,biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur. Durulama gerektirmez. Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kullanılılr. Köpükle temizleme etkisi halının hızla kuruması sağlar. Yüzeyde deterjan artıkları kalmaz.

Kullanım Alanları

Tüm halılar, döşemelik kumaşlar, boyalı yüzeyler, otolarm iç ve diş temizliğinde kullanılır.

Kullanma Talimatı

Çok konsantre oldugu için önce SU ile seyreltilmelidir. Elle yapılan işlemler için 8 misli, makine ile yapılan temizlikler için ise 15 misli su ile çoğaltılmalıdır.İstenirse kuru köpük halı yüzeyine yayılır, vakumlu makine ile kuru atık emilir. Püskürterek, bez ile veya süngerle silerek uygulanabilir,Biyolojik olarak parçalandığından çevreye zararı yoktur. Stoklama ve kullanma surecinde ve atık olarak özel önlem almak gerektirmez. Göze temasında bol su ile yıkayınız.

Konsantre Halı Şampuanı

NHS-4000

Endüstriyel Makineler için Konsantre Bulaşık Durulama ve Parlatma Ürünü

NHS-4000 Bütün mutfak eşyaları, cam, porselen, metal mutfak ekipmanlarmm otomatik makinelerde durulanması ve parlatması için tasarlanmıştır. Süper konsantre oldugu için ekonomiktir. Lekesiz berraklık sağlar. Yıkama işleminden sonra elde parlatmaya gerek bırakmaz. Gümüşlerin parlak olmasını sağlar. Deterjan artıklarını giderir. Sert sularda dahi çok etkilidir. Sert suyun oluşturacağı kireç artıklarını yok eder. Dezenfekte eder. Biyolojik olarak parçalanabilir çevre dostudur.

Kullanım Miktarı

NHS-400 dozaj pompası ile kullanılması tavsiye olunur. Elle kumandalı makinelerde Her 10 litre durulama suyuna 10 ml ilave edilir. 8 kasa yıkamadan sonra 10 ml. daha eklenmelidir.

Emniyet Bilgileri

Yanmaz, çevreye zararı yoktur. Cilt üzerinde tahriş edicidir. Gaze ve cilde temas halinde bol su ile yıkayınız.

Endüstriyel Makineler için Konsantre Bulaşık Durulama ve Parlatma Ürünü

NB-180

Konsantre, Tıkanık Boru Açma Ürünü

Evler, oteller, yemek fabrikalari, kanalizasyon menhollerinde kullanılabilir. Özellikle banyo tuvaletler ve mutfaklarda tüm boruların yag, gres, sabun artıklan, saç, yemek artıklan gibi organik birikintiler yüzünden tıkanmış boruları hızla açar. Duman çıkarmaz. Patlayıcı ve yanıcı degildir. Ekonomik ve hızlı etkilidir.

Kullanım Talimatı

Tıkalı boruda kalmış su varsa boşaltın.Boru çapına göre 1-3 litre urun dokun. Ürünün iki katı sıcak su dökün. On dakika bekleyin. Eğer gerekli ise pompa kullanın.Geniş zemin drenleri için işlemi tekrarlamak gerekebilir.

Konsantre, Tıkanık Boru Açma Ürünü

NH-5000

Süper Konsantre Dezenfektanlı Bulaşık Yıkama Ürünü

Bütün mutfak eşyalan, cam porselen, metal malzemeler ve su ile temasında sakınca olmayan tüm yüzeylerde güvenle kulanılabilir. Güçlü formüIü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştırır. Ellere karşı yumuşak etkilidir, cildi korur.1 Birim NH-5000 4 birim su ile seyreltilerek kullanılabilir. Bol köpüklüdür, ovma gerektirmeden temizler ve yıkama süresini kısaltir. Kolay durulanır leke ve iz bırakmaz. Yüksek konsantre formüIü sayesinde çok ekonomiktir. Biyolojik olarak parçalanabilen NH-5000 fosfat içermez. Çevre dostudur. Sert sularda dahi çok etkilidir.

Kullanım Miktarı

Her 4 birim su için 1 birim NH-5000 karıştırılıp, 800 LT su için 1 litre kullanılır.

Süper Konsantre Dezenfektanlı Bulaşık Yıkama Ürünü

NHM-3500

Endüstriyel Makineler İçin Konsantre Bulaşık Yıkama Ürünü

Bütün mutfak eşyaları, cam, porselen, metal mutfak ekipmanlannm otomatik makinelerde yıkanması için tasarlanmıştır. Güçlü formülü sayesinde en ağır yemek yağlarını çözer ve uzaklaştır. Köpüğü ayarlıdır. Kolay durulanır leke ve iz bırakmaz. Süper konsantre oldugu için ekonomiktir. Biyolojik olarak parçalanabilen NHM-3500 fosfat içermez. Çevre dostudur. Sert sularda dahi çok etkilidir.

Kullanım Miktarı

NHM-3500 dozaj pompası ile kullanılması tavsiye olunur.Elle kumandalı makinelerde 180 ml. Başlangıç dozu olarak ilave edilir. 8 kasa yıkamadan sonra 180 ml. daha eklenmelidir.

Endüstriyel Makineler İçin Konsantre Bulaşık Yıkama Ürünü

NHD-10

Eller İçin Alkol Bazlı Dezenfekte Edici Jel

Küf, mantar üremesini önler, çok güçlü dezenfektanlar içerir. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanma Talimatı

Avuca bir kaç ml alınarak, eller ovuşturulmalıdır kıvamlıdır, kullanımı pratiktir, jel yapısı sebebiyle tasarrufludur.Cilde karşı yumuşaktır kurutmaz cilt besleyici ajanlar içerir , ciltteki çatlak ve yıpranmalara karşı koruyucu ve tedavi edici etkisi vardir.Durulama gerektirmez. SUYLA ÇOĞALTlLMAMALIDIR. Tavsiye kullanım miktan 5-10 ml/ el

Eller İçin Alkol Bazlı Dezenfekte Edici Jel

NHD-15

El ve Cilt İçin Dezenfekte Edici, Hızlı Uçucu

Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanma Talimatı

Avuca bir kaç ml alınarak, eller ovuşturulmalıdır kıvamlıdır , kullanımı pratiktir, jel yapısı sebebiyle tasarrufludur.Cilde karşı yumuşaktır kurutmaz cilt besleyici ajanlar içerir , ciltteki çatlak ve yıpranmalara karşı koruyucu ve tedavi edici etkisi vardir.Durulama gerektirmez.

El ve Cilt İçin Dezenfekte Edici, Hızlı Uçucu

NHD-20

Dezenfektanlı El ve Cilt Temizleme Ürünü

Gıda fabrikalarında da, yiyecek hazırlama ve satış ünitelerinde, hastane ve kliniklerde, bürolarda, otellerde el temizliğinde kullanılır. Çabuk ve etkin temizler, kolayca durulanır, biyolojik olarak parçalanır. Yumuşak etkilidir, cilt koruyucu ve nemlendirici özelliklidir. NHD-20 eldeki yağı, isi kurum ve muhtelif kirleri, bazı boya ve mürekkepleri mükemmel bir biçimde temizler. Mevcut tüm bakterileri öldürür. Cildin doğal yağ ve nemini almadığı gibi içerdigi koruyucu ve nemlendirici sayesinde cildinizi daima canlı tutar. Uzun süre ellerinizin tekrar kontamine olmasını önler. Ellere bulaşan Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb bakterileri 30 saniyeden daha kısa zamanda yok eder.

Kullanım Alanları

Avucunuza yeterli miktarda NHD-20 alınız.Elinizi suya tutmadan iyice ovuşturarak köpürtünüz daha sonra ellerinizi durulayarak kabarmış olan yağ ve kirin akmasını sağlayınız.Konsantre formülü sayesinde yüksek oranda su ile karıştırılarak az miktar ile fevkalade etkin temizlik yapar.

Dezenfektanlı El ve Cilt Temizleme Ürünü

NHD-30

Konsantre, Dezenfekte Edici Ürün Sebze ve Meyve Gibi Gıda Maddelerinin Temizliğinde Doğrudan Kullanılabilir.

Gıda üretim ve paketleme bölümlerinde Mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde ve hijyenik koşulların istendiği her alanda kulanılabilir. Suyun kullanılabileceği tüm alanlarda, zemin duvar ve tavanlarda mobilyalarda, ekipman ve donanımda uygulanabilir. Gıda maddelerinin temas ettigi tüm yüzeylerin ve sebze ile meyvelerin temizliğinde ve dezenfekte edilmesinde kullanılır. Kötü koku oluşumunu önler. Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeylerde hijyenik koşullan sağlar. Küf, mantar üremesini önler. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Hasta camaşırları ön yıkama ve dezenfeksiyonunda, camaşır makinalarında kulanılabilir. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanım Alanları

Hijyenik ortam oluşumu için ortalama litreye 1ml 405 yeterli olabilecektir. Yüzeylere püskürtülür veya bez ile uygulanır.Küçük parçalarda daldırma şeklinde kulanılabilir.10 dakika bekletmek yeterlidir. Çıkartılan parçalar kurumaya bırakılır.500 ppm konsantrasyonda; sayılan bakterileri öldürme süresi 2,5 -12 dakika arasındadır.

NHD-35

Konsantre, Dezenfekte Edici ve Temizlik Ürünü

Suyun kullanılabileceği tüm alanlarda, zemin duvar ve tavanlarda mobilyalarda, ekipman ve donanımda uygulanabilir. Mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde kullanılır. Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeylerin temizliğinde ve dezenfekte edilmesinde kullanılır. Kötü koku oluşumunu önler. Gıda maddelerinin temas ettigi tüm yüzeylerde hijyenik koşulları sağlar. Protein ve yağları çok iyi temizler. Köpük oluşturur, kirlere iyi nüfuz eder. Küf, mantar üremesini önler. Hasta çamaşırlarının ön yıkama ve dezenfeksiyonunda, çamaşır makinelerinde kulanılabilir. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanma Talimatı

Durulama gerektirmeyen hijyenik koşullarda 1:300, Gıda ünitelerinin hijyenik hale getirilmesinde 1:200, Hafif üniteler için ön yıkama işlemlerinde 1:100, Ağır kirler iiçin ön yıkama, dezenfekte etme, küf kontrolunde 1:50, Ağır yağlı kirlerin temizliğinde ve dezenfekte işleminde 1:30 oranında sulandırılır. Yüzeylere püskurtüIür veya bez ile uygulanır. Durulama gerekmez. Küçük parçalarda daldırma şeklinde kulanılabilir. 10 dakika bekletmek yeterlidir. Çıkartılan parçalar kurumaya bırakılır.

Konsantre, Dezenfekte Edici ve Temizlik Ürünü

NHD-50

Alkol Bazlı Dezenfekte Edici Ürün

Suyun kullamlabilecegi tüm alanlarda, SUYUN TEMASINDA SAKINCA GÖRÜLEN ALKOLE DAYANIKLI YÜZEYLERDE zemin duvar ve tavanlarda mobilyalarda, ekipman ve donanımda uygulanabilir. Mutfaklarda, okullarda hazır yemek hazırlama ve satış ünitelerinde, otellerde kullamlır. Gıda maddelerinin temas ettigi alkole dirençli yüzeylerin ve ekipmanlarm dezenfekte edilmesinde kullamlır. Kötü koku oluşumunu önler. hızlı uçar ıslatma etkisi yüksek olup,kılcal çatlaklara bile girer.Gıda maddelerinin temas ettigi yüzeylerde hijyenik koşulları sagğlar. Küf, mantar üremesini önler. Tüm gram pozitif ve gram negatif bakterileri yok eder. Thyposa, Legionella, Staphylococus, Esherichia coli, Pseudomonas, Bacillus vb. yok eder.

Kullanma Talimatı

Yüzeylere püskürtüIür veya bez ile uygulanır. Durulama gerekmez. Küçük parçalarda daldırma şeklinde kulanılabilir. 10 dakika bekletmek yeterlidir. Çıkartılan parçalar kurumaya bırakılır. SUYLA ÇOĞALTILMAMALIDIR. Tavsiye kullanım miktari 25 ml/ m2 500 ppm konsantrasyonda ; sayılan bakterileri öldürme süresi 2,5 -12 dakika arasındadır.

Emniyet Bilgileri

Yanıcıdır, çevreye zararı yoktur. Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak yangın için özel önlem almak gerekir.

Alkol Bazlı Dezenfekte Edici Ürün