NM-22

Manuel süper Konsantre Oto Şampuanı

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde güvenle kulanılabilir. Manuel oto yıkama için geliştirilmiş süper konsantre bir ürünüdur. Sabun vb. araç üzerinde matlık oluşturan kimyasallar içermez. Sert sularda dahi etkilidir. Yıkama sonrasında durulama suyundan kaynaklanan kireç oluşumlarını engeller. Durulama sonrasında silme kurutma işlemi yapılmasa dahi iz leke birakmaz. Canlı ve parlak bir görünüm oluşturur. 20 It. yıkama suyu icin 10 ml. ürün kullanilabilir. Köpüğü kontrollüdür. Nötr etkilidir.

Manuel süper Konsantre Oto Şampuanı

NM-17

Köpüklü Fırçasız Oto Yıkama Ürünü

Araç temizliği için kullanılan çok sayıda ürünün yaptığı işleri tek başına yapar. NM-17 Araçların dış temizliğini fırça, sünger gibi mekanik temizleme ekipmanlarına ihtiyaç duymadan tek aşamada temizlik ve parlatılmasını sağlar. Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur.

Kullanma Talimatı

NM-17 çok konsantre olduğu için önce SU ile seyreltilmelidir. Ağır işlerin temizliği için 40 birim su ile seyreltilir.Taşıt araçlarının temizliğinde NM-17 ortalama 1/ı00 - 1/300 oranında su ile seyreltilir.Püskurtücu yardımıyla kirli bölgelere uygulanır ve basınçlı yıkayıcılarla durulanır.

Köpüklü Fırçasız Oto Yıkama Ürünü

NM-12

Köpüksüz Fırçasız Oto Yıkama Ürün

Araç temizliği için kullanılan çok sayıda ürünün yaptığı işleri tek başına yapar. NM-12 Araçların dış temizligini fırça ,sünger gibi mekanik temizleme ekipmanlarına ihtiyaç duymadan tek aşamada temizlik ve parlatılmasmı saglar. Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur.

Kullanma Talimatı

NM-12 çok konsantre olduğu için önce SU ile seyreltilmelidir. Ağır kirlerin temizligi için 40 birim su ile seyreltilir. Taşıt araçlarının temizliginde NM-12 ortalama 1/60 –1/300 oranında su ile seyreltilir, püskürtücü yardımıyla kirli bölgelere uygulanır ve basmclı yıkayıcılarla durulanır.

Köpüksüz Fırçasız Oto Yıkama Ürün

NM-6

Konsantre Waks Mum Sökücü Oto Yıkama Ürünü

Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde sulandırılarak güvenle kullanılır. Araç temizliği için kullanılan çok sayıda ürünün yaptığı işleri tek başına yapar. NM-6 Özellikle yeni üretimden çıkmış taşıtlara uygulanan vaks, mum vb. kirlilikleri çıkanlması için geliştirilmiş bir üründür. Kirin yoğunluğuna göre 1/15 - 1/60 oranında sulandırılarak kullanılır. Biyolojik olarak parcalanır. Çevre dostudur.

Emniyet Bilgileri

Biyolojik olarak parçalandığından çevreye zaran yoktur. Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak özel önlem almak gerektirmez. Göze temasında bol su ileyıkayınız. Endüstriyel kullanım içindir cocukların ulaşamayacagı yerlerde saklanmalıdır.

Konsantre Waks Mum Sökücü Oto Yıkama Ürünü

NC-4

Konsantre Çok Amaçlı Oto Detay Temizlik Ürünü

Halı, Paspas, Vinil, Plastik, Deri, Ahşap, Boyalı Yüzeyler, Metaller, Kumaşlar ve Cam Yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Genel temizlik için kullanılan çok sayıda ürünün yaptığı işleri tek başına yapar. Hoş kokuludur.Durulama gerektirmez. Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde guüe kullanılır. Biyolojik olarak parçalanır. Çevre dostudur. Nötr etkilidir.

Kullanma Talimatı

Çok konsantre olduğu için önce su ile seyreltilmelidir. Ağır kirlerin temizligi için, 10 birim su ile seyreltilir. Yaglı ve kirli zeminler, Örnegin; spor salonlari, süper market zeminleri 5-10 misli su ile seyreltilir. Günluk düzenli temizliklerde 30- 40 misli su ile seyreltmek mümkündür. Cam yüzeylerin temizliğinde 100-150 birim su ileseyreltilmelidir. Püskürterek, bez ile veya süngerle silerek uygulanabilir.

Konsantre Çok Amaçlı Oto Detay Temizlik Ürünü

NCS-48

Hassas Yüzey Su Bazlı Emisyonlu Sıvı

Lastik, jant ve araçların tüm yüzeylerinde güvenle kulanılabilir. Sudan etkilenmeyen tüm yüzeylerde vaks, mum, yapı kan izi, zift, karbon, yağ ve atmosferden kaynaklanan tüm kirlilikleri temizler.

Kullanma Talimatı

Fabrika çıkışı sırasında araç dış yüzeylerine uygulanan mum - vaks tabakalarını kolaylıkla çözer. Yüzeye uygulandıktan sonra durulanmalıdır. Kirli ve dik yüzeylere tutunarak kir çözündükten sonra uzaklaştırılır.

Hassas Yüzey Su Bazlı Emisyonlu Sıvı

NM-29

Buğu Önleyici

Resistans arızasının bulunduğu veya aşırı buharlaşmanın olduğu tüm cam yüzeylerinde kullanılır.

Buğu Önleyici

NM-39

Antifirizli Cam Suyu

Yapısında bulunan özel temizleyici ve kaydırıcı kimyasallarla soğuk iklimlerde dahi donmadan üstün temizlik sağlar.

Antifirizli Cam Suyu

NCS-2

Kauçuk Lastik Bakım Ürünü

Teker ve kauçuk yüzeylerde bakım ve parlaklık sağlarken yapısmda bulunan su itici ajanlar sayesinde lastik yüzeye su ve diğer kirliliklerin yapışmasma belli bir süre mani olur. Su bazlıdır. İstenilen korumaya göre sulandırılarak kullanılabilir.

Kauçuk Lastik Bakım Ürünü

NCS-18

Yağmur,Su Kaydırıcı Kir Önleyici

Çok geniş kullanım alanı mevcuttur. Cam veya parlak yüzeylerde hidrofobik yüzey oluşturarak su ve sıvıların yüzeye tutunmasma mani olur. Kireç ve diğer atıkların yüzeyde oluşturdukları kireç vb. kirliliklerin oluşmamasına yardımcı olur. Su bazlıdır. Çevre dostudur. Yanıcı değildir.

Yağmur,Su Kaydırıcı Kir Önleyici

NCS-61

Balata Temizleyici

Likit yada sprey halinde balata yüzeyine uygulanarak üstün temizlik sağlar. Temizlik yapıldıktan sonra kısa bir sürede buharlaşarak kalıntı bırakmadan yok olur. Su itici özelliği vardır. Karbon, agır yağ ve tüm kirlilikleri yok eder. Solvent esaslıdır.

Balata Temizleyici

NMG-19

Oto Elektrik aksam Koruyucu

Taşıt araçlanndaki elektrik aksamlarının su, nem, atmosferik kirlilikler, tuz vb. iletkenlerin elektrik sistemlerine olan zararlarını engellemek için geliştirilmiş özel bir üründür. Buji ve diğer elektrik aksamlarmdaki anzalarm oluşmamasma yardımcı olur. Uygulandığı yüzeyde bir kuru ve yahtkan bir film tabakası oluşturarak sıvı ve katıların yüzeye temasına engel olur. Kısa devre oluşumunu, elektrik kaçagını ve sistemin korunmasmı sağlar. Ürün yüzeye sprey yada sürerek uygulanır. Yaklaşık 1 saat sonra katılaşarak film tabakası oluşur.

Oto Elektrik aksam Koruyucu

NBS-36

Su Bazlı Motor Temizleyici

Boyalı yüzeye zarar vermez. Su esaslı olduğu için yanmaz. Korozyona yol acmaz. Biyolojik olarak parçalanabilir. Bilhassa kurumuş katranlaşmış yağ ve gresi temizler. Özellikle Alüminyum, eloksal veya boyalı yüzeylerin temizliğinde, uçak gövdelerinin, otomobil ve diğer taşıt araçlarının üzerindeki trafik kir filminin çıkarılmasında kullanılır. Motor temizliğinde petrol esaslı çözücülere göre daha üstün temizlik sağlar. Ekonomiktir, konsantredir, suyla çoğaltılabilir. Çevre dostudur.

Emniyet Bilgileri

Yanmaz, cevreye zaran yoktur. Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak özel önlem almak gerektirmez. Cildin doğal yagını alarak kurumaya sebep olacagından, koruyucu eldiven ile kullanılması tavsiye edilir.

Su Bazlı Motor Temizleyici