NT-T5

Su ile Seyreltilebilir Yağ Leke Çözücü

Tekstil ürünlerinde kullanılır. Sıcak ya da soğuk su ile seyreltilir. Biyolojik olarak parçalanır. Solvent içermez. Hızlı etkilidir yağ, gres, kir ve birikintileri hızla çözer. El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Kir yoğun ise fırçalama veya silme gerekebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün. Kirin ya da yağın yogunluguna göre 1/5-1/40 su ile seyreltilerek kullanılır. Yıkama makinelerine ilave edilebilir.

Kullanım Alanları

Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak önlem almak gerekmez. Yanıcı degildir.Çevreye zararı yoktur. İyice karıştırınız.

Su ile Seyreltilebilir Yağ Leke Çözücü

NT-T10

Su Bazlı Hasas, Simli Kumaşlar için Nötr Etkili Leke Sökücü

Tekstil ürünlerinde kullanılır. Çevreye zararı yoktur. Yanıcı değildir. Ekonomiktir. Sıcak ya da soğuk su ile seyreltilir. Biyolojik olarak parçalanır. Solvent içermez. Hızlı etkilidir yağ, gres, kir ve birikintileri hızla çözer. Etkin bir yıkama ve yağ sökme ürünüdür. Her ceşit elyaf için uygundur.Sime zarar vermez. NT-T10 Tekstil sektoründe kumaş üzerinde bulunabilecek her türlü yağ lekesini temizlemek amacıyla kullanılır. Özellikle hızlı dokuma makinelerinden kumaşa bulaşan makine yağı lekeleri ile örgü yağı kolaylıkla giderilebilir. Yıkama makinelerinde kulanılabilir. Kopüğü ayarlıdır.

Kullanım Alanları

El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Kir yoğun ise fırçalama veya silme gerekebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün. Yıkama makinelerine ilave edilebilir. Konsantre ürünümüz 1/ı0 -1/50 su ileseyreltilerek kullanılır.

Emniyet Bilgileri

Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak önlem almak gerekmez.Cildin doğal yağını alarak kurumaya sebep olacağından, koruyucu eldiven ile kullanılması tavsiye edilir.Hızlı etkilidir yağ, kirve birikintileri hızla çözer. Yanıcı değildir. Çevreye zararı yoktur. Kullanmadan önce iyice karıştırınız.

Su Bazlı Hasas, Simli Kumaşlar için Nötr Etkili Leke Sökücü

NT-ST25

Hızlı Uçucu Solvent Esalı Leke Çözücü

Tekstil ürünlerinde kullanılır. Hızlı etkilidir yağ, gres, kir ve birikintileri hızla çözer. Kuruduktan sonra hare bırakmaz. Basınçlı püskürtücülerde haznelere konacak her türlü temizlikte mükemmel temizlik sağlar. El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün. Çalışma ortamı yeterince havalandırılmalıdır.

Kullanım Alanları

Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak önlem almak gerekmez. Yanıcı değildir.Çevreye zararı yoktur. İyice karıştırınız. Ekonomiktir.

Hızlı Uçucu Solvent Esalı Leke Çözücü

NT-ST30

Su ile Karışabilen Hidrokarbon Esaslı Leke Sökücü

Hızlı etkilidir yağ, gres, kir ve birikintileri hızla çözer. Kuruduktan sonra hare bırakmaz. Su ile emülsiyon yaparak karışır. Su ile karıştırıldığında yanıcı degildir. Klorlu solventler içermez. Basınçlı püskürtücülerde haznelere konacak her türlü temizlikte mükemmel temizlik sağlar. Yıkama makinelerinde kullanılalabilir.

Kullanım Alanları

El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün.

Emniyet Bilgileri

Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak önlem almak gerekmez Cildin doğal yagını alarak kurumaya sebep olabilir. Yanıcı değildir Çalışma ortamı yeterince havalandırılmalıdır. Çevreye zararı yoktur. Ekonomiktir.

Su ile Karışabilen Hidrokarbon Esaslı Leke Sökücü

NT-ST45

Hidro Karbon Esalı Leke Çözücü

Hassas kumaşlar için üretilmiş özel bir üründür. Özellikle tafta ve benzeri kumaşlarda kullanılır. Hızlı etkilidir yağ, gres, kir ve birikintileri hızla çözer. Kuruduktan sonra hare bırakmaz. Basmçlı püskürtücülerde her türlü kumaşta mükemmel temizlik sağlar. El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün. Kullanım alanı ve ekipmanlar temiz olmalıdır. El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün.

Emniyet Bilgileri

Stoklama ve kullanma sürecinde ve atık olarak önlem almak gerekmez. CiIdin doğal yağını alarak kurumaya sebep olabilir. Yanıcı değildir. Çalışma ortamı yeterince havalandrırılmalıdır. Çevreye zararı yoktur.

Hidro Karbon Esalı Leke Çözücü

NT-ST28

Uçucu,Solvent Esaslı Leke Çözücü

Hızlı etkilidir yağ, gres, kir ve birikintileri hızla çözer. Kuruduktan sonra hare bırakmaz. Basınçlı püskürtücülerde haznelere konacak her türlü temizlikte mükemmel temizlik sağlar. El spreyleri ile kirli yüzey üzerine püskürtülebilir. Hare kalmaması için temiz çözelti akana kadar leke üzerine püskürtün.

Emniyet Bilgileri

Stoklama ve kullanma surecinde ve atık olarak önlem almak gerekmez. Cildin doğal yağını alarak kurumaya sebep olabilir. Calışma ortamı yeterince havalandırılmalıdır. Çevreye zararı yoktur. Yanıcı değildir. Ekonomiktir.

Uçucu,Solvent Esaslı Leke Çözücü